• Aneta - EMS

  Ahoj, jsem Aneta

  Miluji pohyb i jídlo.

   Kdo je Aneta


  26
  let
  Celý život se věnuji sportu a jsem zvědavá, jak si se mnou EMS poradí.

Anetiny zajímavé údaje v číslech

 • 0

  VěkAnety

 • 0

  Výškacm

 • 0

  Váhakg

Zdravotní údaje

 • Natržené vazy po tancování a několik zahojených zlomenin

Aneta o sobě

Ahoj,
jsem Aneta. Je mi 26 let a v Programmatic Media jsem čerstvým nováčkem na pozici Social Media Specialist. Svou práci můžu dělat prakticky odkudkoliv, kde je wifi. U práce stále ještě studuji, takže každý den běhám mezi školou a prací.
Od malička se věnuji sportu. Celý život jsem závodně tancovala street dance. Trénink jsem obvykle měla 3x týdně. Bohužel se školou a prací tancování už nemůžu věnovat tolik času, takže se snažím chodit alespoň 1x týdně do posilovny a na cvičení zvané bříško.

K těmto cvičícím programům jsem byla vždy skeptická, takže je to pro mě výzva. Navíc mi nedávno mamina řekla, že začínám mít zadek jako německý tanker, takže bych měla něco dělat.

Co se týká jídla, tak jsem docela vybíravá, ale musím se přiznat, že jím docela ,,prasárny“. Tabulka čokolády denně je pro mě samozřejmostí a chipsy k televizi taky.

Zdraví mám díky bohu v pořádku, jen mám z tancování pár natržených vazů a měla jsem několik zlomenin, které se občas při sportu ozvou. Snad se nebudou ozývat i u Body Expressu.
19%
Tělesný tuk (měla by mít 20 - 26 %)
81%
Aktivní tělesná hmota (optimálně 74 - 80 %)
61%
Tělesná voda (ideálně 50 - 60 %)
Aneta
Aneta
Aneta