• Filip - EMS

  Ahoj, jsem Filip

  Vejška a nesport :-)

   Kdo je Filip


  20
  let
  Od přírody líný člověk, od malička dobře živený a rozhodně ne podvyživený.

Filipovy zajímavé údaje v číslech

 • 0

  VěkFilipa

 • 0

  Výškacm

 • 0

  Váhakg

Zdravotní údaje

 • vysoký tlak

Filip o sobě

Čau,
jmenuji se Filip. Jsem nejmladším členem celého týmu. Je mi dvacet let.
V současnosti studuji na vejšce a do toho pracuji v Programmatic Media spolu s ostatními. Studuji marketing a PR a v práci dělám hlavně analýzy, monitoringy a kreativu.

Od přírody jsem líný člověk. Nikdy jsem moc nesportoval, a když už jsem něco dělal, tak jsem s tím po pár měsících skončil. Většinou z důvodu, že mi to nešlo.

Přihlásil jsem se, protože doufám, že se mi konečně podaří změnit svoji postavu k lepšímu. Od dětství jsem byl takový oplácaný. No dobře, tlustý, a ne vždycky jsem s tím byl úplně v pohodě. Rád bych to tedy změnil a zkusil si být pro jednou fit a nezadýchávat se při sebemenší fyzické aktivitě.

Můj styl stravovaní je takový studentský. Někdy jím pravidelně, někdy tomu moc nedám a najím se pořádně jednou denně. Do toho mám rád pivo, takže někdy až moc ctím heslo, že hlad je skrytá žízeň. Společně se změnou pohybové aktivity bych rád změnil i svůj jídelníček. Nemyslím tím nějakou krutou dietu z časopisu pro ženy, ale nějak rozumně se stravovat.

Můj životní styl příliš mému zdravotnímu stavu nepřidal. Trpím vysokým tlakem. To je vlastně taky jeden z důvodů, proč do toho jdu. Aby se můj tlak nezhoršoval a třeba i zlepšil.
17%
Tělesný tuk (měl by mít 12 - 18 %)
82%
Aktivní tělesná hmota (optimálně 82 - 88 %)
57%
Tělesná voda (ideálně 55 - 65 %)
Filip
Filip
Filip