• Sabina - EMS

  Ahoj, jsem Sabina

  Tikám, asi vybuchnu.

   Kdo je Sabina


  28
  let
  Celoživotně jsem napumpovaná neskutečnou energií, kterou investuji především do práce, a tak ji potřebuji někde získat zpátky. Taky ale chci, aby šla kila dolů.

Sabiny zajímavé údaje v číslech

 • 0

  VěkSabiny

 • 0

  Výškacm

 • 0

  Váhakg

Zdravotní údaje

 • Alergie

Sabina o sobě

Ahoj,
jmenuji se Sabina a je mi 28 let. V mediální agentuře Programmatic Media pracuji na pozici Account Managera, což v praxi znamená, že se starám o klienty a snažím se splnit veškerá jejich přání. Práce mě vytěžuje na maximum, ale snažím se najít čas alespoň na nějaké procházky, o víkendech na pořádné túry. Ačkoliv na to nevypadám, odmalička jsem sportovala, ať to byla jízda na koni, nebo volejbal… Poté mě ale vůle ke sportu opustila a dala jsem přednost gurmánství a chuti na sladké. V poslední době jsem se ke sportu vrátila v podobě fitboxu a kruhového tréninku, ale zase ta vůle.
Vždy jsem byla otevřená novým metodám cvičení a novinkám ve světě sportu. Proto mě koncept Body Expressu nadchl. Co by mohlo být časově nenáročnější než 20 minut na stroji, po kterých můžu být holka jako lusk?!

Sním, na co přijdu (i když teď se snažím jíst zdravě). Stále si říkám, že žijeme jen jednou a byla by škoda se o opravdu gurmánské prožitky připravit. Na druhou stranu by se to mělo vyvažovat sportem, a co si budeme povídat, to se neděje. Do toho nějaké zdravotní komplikace v podobě mononukleózy či hormonální léčby… ale netřeba se vymlouvat. Chci si zlepšit zdraví, snížit váhu a být celkově v pohodě. Očekávám, že se tak stane.
37%
Tělesný tuk (měla by mít 20 - 26 %)
63%
Aktivní tělesná hmota (optimálně 74 - 80 %)
44%
Tělesná voda (ideálně 50 - 60 %)