• Vojta - EMS

  Ahoj, jsem Vojta

  Hodně práce, málo času.

   Kdo je Vojta


  34
  let
  V současnosti v hubnoucím procesu a už mám 12 kg dole.

Vojtovi zajímavé údaje v číslech

 • 0

  VěkVojty

 • 0

  Výškacm

 • 0

  Váhakg

Zdravotní údaje

 • vysoký tlak

Vojta o sobě

Ahoj,
jsem Vojta. V lednu mi bylo 34 let. Pracuji pro mediální agenturu Programmatic Media jako Projektový manažer v oblasti tvorby webových stránek a e-shopů. Celou moji kariéru mám tedy sedavé zaměstnání, i když občas vyrazím za klientem. Snažím se v poslední době chodit pěšky a vynechávat auto a prostředky MHD.
Co se týče sportu, tak asi rok jsem chodil na kickbox v době okolo 20 let a měl poměrně dobrou fyzičku. Od té doby jsem žádný sport aktivně neprovozoval. Za poslední 2 měsíce jsem začal pravidelně a zdravě jíst a jak jsem již řekl, také více chodit. To se pozitivně projevilo na mé váze a mohu se pochlubit, že mám o 12 kg méně.

Jsem hodně pracovně vytížený, a proto je pro mě ideální Body Express. Od cvičení si slibuju velké výsledky za minimum vylonaženého času.

Jsem téměř abstinent, ale o to větší milovník kávy. Odboural jsem ze svého jídelníčku přebytečné cukry a mojí výhodou je, že odjakživa nesladím ani kávu ani čaj, takže zase tak velká změna to pro mne v tomto směru nebyla.

Již několik let mne trápí vysoký tlak, což je zapříčiněno mojí nadváhou, a proto se snažím v tomto směru něco dělat. Aktuálně máme kanceláře ve 4. patře a rád bych vyšel schody, aniž bych se zadýchal. :)
23%
Tělesný tuk (měl by mít 13 - 19 %)
77%
Aktivní tělesná hmota (optimálně 81 - 87 %)
56%
Tělesná voda (ideálně 55 - 65 %)
Vojta
Vojta